Apie

Mano vardas Andrius. Esu realistas. Tikiu tuo ką matau ir girdžiu. Galiu patikėti tuo ką galima įrodyti. Mokslas, saviugda, geležinė logika ir nuolatinis savęs tobulinimas – mano „religija“. Man egzistuoja tik juoda ir balta. Yra tik teigiama ir neigiama. Tarpinio varianto nėra. Visas gyvenimo užduotis galima išspręsti konkrečiais žodžiais „taip“ arba „ne“. Jeigu kažko labai nori – iš karto tari „taip“ ir pereini prie veiksmo. Jeigu kažkuo pradedi abejoti – atsakymas „ne“.

Mano tikslas – perduoti kitiems tai, kas padeda. Padėti nugalėti baimes, sulaužyti „rėmus“ ir atrasti ramybę…

Mūsų gyvenimas – tai sudėtingos loginės grandinės. Visi tikslai yra pasiekiami. Dažniausiai mus stabdo tik tų loginių grandinių ilgis ir tam tikrų žingsnių kaina. Blaiviai ir racionaliai mąstant – galima įgyvendinti tikrai nemažai svajonių. Realių svajonių. Tapti sėkmingiausiu ir turtingiausiu žmogumi pasaulyje – vieno gyvenimo neužteks. Svarbu paminėti, kad daug pasiekti nieko neinvestuojant – faktiškai neįmanoma. Tad būkime realistais.

Jeigu Jūs tikite prietarais, burtais, magija, horoskopu, juodomis katėmis ir įvairiausiais dievais – mums ne pakeliui. Aš nesu visiškai prieš religiją. Gerbiu tikinčius žmones ir net kartu su jais (kai mane pakviečia) nueinu į bažnyčią. Tačiau viskas tas yra iš didelės pagarbos. Racionaliai mąstant – vienas prieš visą sistemą nepaeisi. Religija – atskira tema. Manau, kad šitame tinklaraštyje apie tai surasite nemažai medžiagų.

Kartais į situacijas reikia žiūrėti būtent taip, kaip yra iš tikrųjų. „Rožiniai akiniai“ – ne mano aksesuaras. Nereikia savęs raminti ir apgaudinėti. Taip pat noriu pabrėžti, kad nėra neįmanomų dalykų. Pesimizmas – tai tas blogis, kurus žudo patį žmogų ir aplinkinius. Reikia gyventi tikrame pasaulyje. Tokiame, koks jis yra. „Susipažinti“ su realybe yra labai nelengva. Kartais net skaudu. Tačiau tai yra tas, kas vyksta aplink mus.

Kas yra realybė.lt ?

Realybė.lt – mano asmeninis tinklaraštis („BLOG’as“ arba dar kitaip – dienoraštis). Jame dalinuosi savo mintimis apie tai ką matau ir girdžiu. Savo idėjomis ir patirtimi. Gali būti taip, kad čia Jūs rasite atsakymus į kai kuriuos savo klausimus. Tačiau gali būti ir taip, kad čia publikuojami užrašai Jums pasirodys keisti ar net juokingi. Pasitiks ir labai „aštrių“ medžiagų. Tačiau – viskas tai yra tik mano nuomonė. Jedem das Seine (kiekvienam savo)…

Dėl čia talpinamos informacijos – pasikartosiu dar kartą. Viskas kas yra surašyta šitame tinklaraštyje – yra tik mano nuomonė. Mano nuomonė dažniausiai susiformuoja iš savos ir kitų žmonių patirties. Toliau savo mintis patikrinu. Daug skaitau, renku papildomą informaciją ir eksperimentuoju, kad pačiam sau (jeigu reikia ir kitiems) įrodyti, kad yra būtent taip o ne kitaip. Sutinku, kad ir tokį darbą atliekant aš galiu likti neteisus. Prieštaravimus ir informacijos neatitikimus visada galima aptarti komentaruose, socialiniuose tinkluose arba net gyvai.