Apie autorių

Mano vardas Andrius. Esu gyvenimo vedlys (angl. life coach), blaivybės mokytojas (sobriologas), nuosavo pagalbos metodo autorius, priklausomybių tyrinėtojas, blaivios mąstysenos treneris ir „Realybė.lt“ projekto įkūrėjas. Esu realistas ir stengiuosi matyti situacijas tokias kokios jos yra, nedeformuojant tikrovės. Mokslas, saviugda, geležinė logika ir nuolatinis savęs tobulinimas – mano „religija“. Blaivus gyvenimas – tai ne tik alkoholio ir kitų svaiginamųjų medžiagų nevartojimas, bet ir daugybė kitų dalykų. Tai labai įdomus kelias. Gyventi tikrame pasaulyje, mąstyti adekvačiai, būti švariam viduje, gyventi be iliuzijų – tai tikras menas. Su šitais dalykais nėra gimstama. To reikia mokintis labai ilgą laiką. Blaivybės mokslas neturi pabaigos. Gyvenimas tikrame pasaulyje – tai įvairovės begalybė.

Vedlys ir mokytojas

Jeigu yra problema – ją turi išspręsti jos savininkas. Kažkas kitas to padaryti negali. Jeigu aš esu ištroškęs ir noriu atsigerti vandens – niekas to negalės padaryti vietoj manęs. Kitas žmogus gali atsigerti, bet aš lygiai taip pat jausiu troškulį. Tai yra paprasti visatos dėsniai. Kiekvienas savo pamoką turi išmokti pats. Kartais problema yra aiški, bet mes neturime informacijos, kad ją išspręsti. Tam ir esu aš. Aš galiu perduoti savo ir kitų žmonių patirtį.

Jeigu žmogus turi jį patį žalojančią pasąmoninę programą – dažniausiai jis neturi joje informacinio fragmento kaip išspręsti tą problemą. Reikalingas žmogus kuris parodys kelią ir palaikys už rankos visos kelionės metu. Palaikys, padės, paaiškins. Vėliau ateina laikas, kai ranką reikia paleisti. Toliau žmogus eina pats.

Andrej Galin

Mano tikslas – perduoti kitiems tai, kas padeda. Padėti nugalėti baimes, sulaužyti „rėmus“ ir atrasti ramybę…

Mūsų gyvenimas – tai sudėtingos loginės grandinės. Visi tikslai yra pasiekiami. Dažniausiai mus stabdo tik tų loginių grandinių ilgis ir tam tikrų žingsnių kaina. Blaiviai ir racionaliai mąstant – galima įgyvendinti tikrai nemažai svajonių. Realių svajonių. Tapti sėkmingiausiu ir turtingiausiu žmogumi pasaulyje – vieno gyvenimo gali neužtekti. Svarbu paminėti, kad daug pasiekti nieko neinvestuojant – faktiškai neįmanoma. Tad būkime realistais. Supraskime, kad iš tikrųjų mums ir nereikia daug.

Į situacijas reikia žiūrėti būtent taip, kaip yra iš tikrųjų. „Rožiniai akiniai“ – ne mano aksesuaras. Nereikia savęs raminti ir apgaudinėti. Taip pat noriu pabrėžti, kad nėra neįmanomų dalykų. Pesimizmas – tai tas blogis, kurus žudo patį žmogų ir aplinkinius. Reikia gyventi tikrame pasaulyje. Tokiame, koks jis yra. „Susipažinti“ su realybe yra labai nelengva. Kartais net skaudu. Tačiau tai yra tas, kas vyksta aplink mus.

Kas yra „Realybė.lt“?

Realybe.lt – tai pagalbos projektas priklausomybę nuo alkoholio turintiems žmonėms. Taip pat tai pagalba ir tokių žmonių šeimų nariams. „Realybė“ – tai specializuotas metodas, kuris padeda sąmoningai atsisakyti alkoholio vartojimo visam laikui. Kopriklausomi žmonės (alkoholiko šeimos nariai) čia atranda ramybę, palaikymą ir šilumą. Lengvų kelių neegzistuoja. Šitame projekte mes dirbame. Tik sunkus darbas su savimi mus keičia. Mes pradedame matyti plačiau. Visiškai keičiasi mūsų mąstymas.

Daugiau apie projektą galite perskaityti puslapyje „Apie projektą“. Jeigu norite susisiekti su projekto įkūrėju – pereikite į puslapį „Kontaktai“.

Viskas kas yra surašyta šitame tinklaraštyje – yra tik mano nuomonė. Mano nuomonė dažniausiai susiformuoja iš savos ir kitų žmonių patirties. Toliau savo mintis patikrinu. Daug skaitau, renku papildomą informaciją ir eksperimentuoju, kad pačiam sau (jeigu reikia ir kitiems) parodyti, kad yra būtent taip o ne kažkaip kitaip. Sutinku, kad ir tokį darbą atliekant aš galiu likti neteisus. Prieštaravimus ir informacijos neatitikimus visada galima aptarti komentaruose, socialiniuose tinkluose arba net gyvai. Tačiau… Jedem das Seine (kiekvienam savo).