Koronavirusas. Jis keičia vertybes

Koronavirusas daug ką keičia. Jis keičia išorę (aplinką) ir vidų. Turiu omeny ne tik fizinę sveikatą, bet ir mūsų mąstymą. Šiandien teko išvažiuoti į parduotuvę. Juk reikia kažką valgyti. Nesu tas kam reikia 30 rulonų tualetinio popieriaus ir 50 maišelių grikių. Pasiimu tiek kiek reikia man ir mano šeimai. Nedaug, kad pragyventi dar savaitę – o ten žiūrėsime toliau. Šiaip stengiuosi laiką leisti namuose su šeima. Kaip ir rekomenduojama – laikausi karantino taisyklių. Noriu ar nenoriu – stebiu situaciją ir darau išvadas…

Popierius, grikiai ir miltai

Jeigu rimtai – tai jau pabodo tas viskas. Socialiniai tinklai perpildyti tos informacijos. Jau ir parduotuvėse situacija pasikeitė į geresnę. Šiandien jau suradau batono, mėsos, bandelių ir pieno. Aplamai, žmonės turbūt jau prisipirko visko ir poreikis mažėja. Toliau tik klausimas – kaip tą viską suvalgyti. Blogiausias dalykas kuris gali nutikti – žmonės pradės išmetinėti maistą.

Mes taip drebam dėl savo užpakalio, kad tik apie jį ir galvojam. Ką pavalgyti ir kuo nusišluostyti…

Kai viską tai matai norisi garsiai rėkti: „Žmonės… Yra to maisto. Visiems užteks. Nedarykite nesąmonių. Ką Jūs darote?…“. Kad mes visi taip pergyventume dėl kitų kaip pergyvename dėl saves. Kažkas dar iš to visko sugeba ir pasipelnyti. Dezinfekciniai skysčiai, valgis, kaukės. Kažkokia nesąmonė. Dar kartą pasikartosiu – iš bado nemirsime. Nėra jau taip blogai kaip buvo pradžioje (prisegu nuorodą į ankstesnį straipsnį). Maisto yra ir pagrindinė jo paskirtis – valgyti jį (o ne tiesiog pirkti)…

COVID-19 – geras dalykas…

Internete paplito Michael’io Laitman’o video medžiaga apie tai, kad tas virusas buvo žmonėms reikalingas. Turima omeny iš geros pusės. Kažkas turėjo įvykti, kad mes pradėtume galvoti. Tas viskas apvertė daugumos vertybių sistemą. Taip pat daug kam paaiškėjo kas yra kas. Tik sudėtinga situacija sustato visus taškus. Kartais reikia radikalių dalyku. Kartais reikia tik juodo arba balto. Taip, tas yra taikoma ne visur, daug kur reikalingas balansas. Tačiau griežtas konkretumas – dar niekada nepavedė. Tad pilnai sutinku su Laitman’o žodžiais. Taip, daug kur jis mėgsta perlenkti lazdą, bet iš esmės – yra apie ką pagalvoti.

Kokia yra realybė?

Realybė yra tokia, kokią mes matome. Pas kiekvieną ji yra sava. Kažkam viskas tas yra apgaulė, kažkam suplanuotas išpuolis ar dar kažkas. Kiekvienas mato viską taip kaip jis nori. Kiekvienas mato tai ką nori matyti. Kaip ir minėjau – informacijos yra daug. Tiesiog rinkis tai kas tau labiau tinka… Dinamika žiauri. Kas yra teisybė ir kas yra melas – jau turbūt nesuprasi.

Aš matau, kad vyksta veiksmas. Tyliai dreba ir verkia visa žemė. Sunkiai dirba žmonės, kurie dirba. Yra mirčių… Jeigu yra mirčių – reiškia reikalai blogi. Daug kas pasakys kad ir nuo kitų ligų miršta žmonės. Taip, miršta ir nuo kitų ligų. Tačiau mirtis, kokia ji nebebūtų – ji nėra saldi ir šilta. Koronavirusas tai ar dar kažkokia kita liga – nesvarbu. Mirtis yra nepageidaujama. Mes jos nenorime. Iš ten nebegrįžta. Ten nieko nėra. Tai tiesiog pabaiga. Neliesiu šitame straipsnyje temos apie rojų ir kitus gyvenimus. Aš manau Jūs suprantat ką aš noriu pasakyti. Tai yra tik mano nuomonė. Esmė lieka tame, kad visi mes esame „išminčiai“ kai problema nepalietė mūsų asmeniškai…

Jeigu Jūsų realybė yra baisi ir šalta – pakeiskite ją. Tai yra įmanoma…

Nusiraminkite

Tiesiog baikite sekti tuos skaičius kasdien. Gana visų tų teorijų, baikite formuoti sau tuos įsitikinimus. Užsiimkite kažkuo naudingu. Išmokite kažko. Bendrauti su šeima išmokite. Girdėjau net tokius dalykus, kad kol šeima dirbo – buvo viskas gerai. Kai susėdo visi viename kambaryje – bėda… Man atrodo čia yra apie ką pagalvoti. Taip pat darykite tai, ką Jūsų prašo medikai. Jie dirba ir stengiasi dėl Jūsų. Tiesa ar melas – nesvarbu. Juk nėra sudėtinga pasėdėti namuose?

Svarbiausia – tai šiluma ir jaukumas kurį Jūs galite suformuoti dabar savo namuose. Patikėkite, tai tikrai įmanoma. „Facebook’as“ rodo ne tik juodus ir baisius dalykus. Bendraukite su šeima, ilsėkitės, skaitykite, kurkite ir tobulėkite. Jeigu neturite šeimos – dabar pats tinkamiausias momentas vienam kambaryje pagalvoti apie tai ir paklausti saves „kodėl?“… Skamba gal žiaurokai, bet kaip kitaip? Ir nereikia teisintis. Jeigu mes kažko norime – mes tą gauname. Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Esate vienas? Reiškia Jūs taip norėjote. Gal net ir dabar to norite.

Tyliai pagalvokime…

Noriu atsiprašyti jeigu kažką netyčia užkabinau. Tiesiog kaip yra taip yra. Viskas kas čia yra parašyta – tik mano nuomonė. Greičiausiai ji skirsis nuo daugybės kitų. Kaip ir minėjau – pas kiekvieną yra sava tiesa. Straipsnyje yra lengva betvarkė, rašau čia pat. Kitaip sakant „ekspromtu“. Noriu grįžti prie pagrindinės minties. Ką aš noriu pasakyti?…

Koronavirusas, baimė, žinios, tylus chaosas… Dabar yra puikus laikas apie viską pagalvoti. Manau, kad kiekvienas suras tą tašką, aplink kurį verta pasisukti. Tėvai, artimieji, šeima, pinigai, verslas ir kiti mūsų kasdieniniai dalykai. Manau, kad daug kam dabar tam tikroje srityje šviesėja akyse. Jeigu taip vyksta – tai yra labai gerai.

Kiekvienas renkasi pats į ką jis iškeičia savo gyvenimą…

Medžiagos: Andrej Galin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *