Pirmasis klubo susitikimas

Projektas „Realybė“ tai sveikos gyvensenos projektas. Tai gyvenimas be iliuzijų. Tai gyvenimas tikrame pasaulyje. Čia nėra vietos svaigalams. Čia mes kalbamės apie mūsų pasaulio įvairovės begalybę. Čia mes visi esame milijonieriai. Tik mūsų milijonai yra kitokie. Jie nėra visiems suprantami. Tai vertybės, kurių neatimsi. Tai vertybės, kurias duota suprasti ne kiekvienam…

Mūsų projekte yra daug įvairių atšakų. Tai gyvos transliacijos, atskiros video medžiagos, uždara grupė, straipsniai ir daugybė kitų veiklų. Vienas iš projekto atskirų dalių – klubas. Tai atskira bendruomenė. Tai savotiška šeima. Čia yra tobula atmosfera. Čia nėra pavydo. Čia nėra lygių ir hierarchijos. Čia visi yra lygūs. Projekto klubas – tai gryno altruizmo vieta. Čia nėra vietos egoizmui. Mūsų klube – tik teigiamos, švarios ir šiltos emocijos. Čia nėra rėmų.

2022.04.30 dieną, anksti ryte buvo pirmas klubo susitikimas. Mūsų (klubo narių) nėra daug. Tačiau visi kurie atvažiavo į susitikimą viduje turėjo liepsną. Ta liepsna – didelis noras. Noras kažką daryti, būti kartu ir dalintis šiluma. Visi mes suvažiavome iš visiškai skirtingų miestų (ir net šalių). Atstumas mums nebuvo riba. Vilnius, Jungtinė karalystė, Šiauliai, Jurbarkas – neblogai?… Tai yra savotiškas įrodymas, kad viskas yra įmanoma kai tu turi norą.

Jurbarkas

Susirinkome Jurbarke. Jurbarkas – miestas vakarų Lietuvoje, Žemaitijoje, Tauragės apskrityje, dešiniajame Nemuno krante, istorinėje Karšuvos žemėje. Kelionė buvo ilga, bet labai įdomi. Kai atvažiavome – mus labai šiltai priėmė klubo narė Aušra. Ant stalo mūsų visų laukė Aušros gaminta (ir dar šilta) naminė duona. Mūsų klubo „mama“ Vida (kartu su Aušra) – pasirūpino vaišių organizavimu. Eglė – paruošė dovanėles vaikams. Oras buvo nuostabus. Pasivaikščiojome, pabendravome lauke. Jurbarkas – jis didelis ir ramus. Žiūri į tolį ir nematai pabaigos. Laukai, laukai… Gražu.

Šeima

Susitikome. Užkandžiavome ir bendravome. Kalbėjomės lyg žinojome vienas kitą jau 100 metų. Buvo toks jausmas, kad susitikimas buvo jau 101. Nors gyvai matėmės tik pirmą kartą. Šitoje vietoje norisi tiesiog dar kartą ištarti vieną žodį „šeima“. Laikas. Jis bėgo visiškai kitaip. Diena praskrido labai greitai. Visai nesinorėjo, kad ta diena baigtųsi. Prieš išvažiavimą jau planavome sekantį susitikimą. Visi supratome, kad tokie susitikimai mus atstato, suteikia jėgų ir savotiškai „gydo“ nuo kasdieninės „pilkumos“.

Noriu padėkoti visiems klubo nariams. Už tai, kad esate kartu su manimi. Už tai, kad šeima…

Norintiems įstoti į klubą – susisiekite su manimi asmeniškai.
Tel.: +370 61 777 597
El. paštas: info@realybe.lt
Messenger: http://m.me/realybe.lt

Andrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.