Sveiki atvykę į realybę…

Sveiki. Mano vardas Andrius. Aš esu realistas. Tikiu tuo ką matau ir girdžiu. Galiu patikėti tuo ką galima įrodyti. Mokslas, saviugda, nuolatinis savęs tobulinimas – mano „religija“. Jeigu Jūs tikite prietarais, horoskopu, juodomis katėmis ir įvairiausiais dievais – mums ne pakeliui. Aš nesu visiškai prieš religiją. Gerbiu tikinčius žmones ir net kartu su jais (kai mane pakviečia) nueinu į bažnyčią. Tačiau viskas tas yra iš didelės pagarbos. Racionaliai mąstant – vienas prieš visą sistemą nepaeisi. Bet apie tai vėliau, kituose straipsniuose.

Šiuo metu aš esu inžinierius. Man patinka technika, įvairios sudėtingos sistemos ir procesai. Esu pedantas. Gerbiu tvarką ir griežtai struktūrizuotus dalykus. Man patinka skaičiuoti, nors visiškai to nemėgau daryti mokykloje. Pirmas mano išsilavinimas po mokyklos – grafinis dizainas. Sekantis – labiau technologinis. Toliau – daugybė kitų įvairių sertifikatų, diplomų ir popierių. Manau apie mokslus ir gebėjimus įrodančius popierius irgi būtinai pakalbėsime kitame (atskirame) straipsnyje. Turiu nemažai minčių apie tai. Pereiname prie pagrindinės temos.

Kas yra realybė.lt ?

Realybė.lt – mano asmeninis tinklaraštis („BLOG’as“ arba dar kitaip – dienoraštis). Jame dalinuosi savo mintimis apie tai ką matau ir girdžiu. Savo idėjomis ir patirtimi. Gali būti taip, kad čia Jūs rasite atsakymus į kai kuriuos savo klausimus. Tačiau gali būti ir taip, kad čia publikuojami užrašai Jums pasirodys keisti ar net juokingi. Pasitiks ir labai „aštrių“ medžiagų. Tačiau – viskas tai yra tik mano nuomonė. Jedem das Seine (kiekvienam savo)…

Kodėl aš tai darau?

Pirmas punktas – man tas tiesiog patinka. Patinka pats duomenų (minčių) kaupimo, sistematizavimo ir pateikimo procesas. Šitame tinklaraštyje surasite straipsnį apie užrašų rašymą. Ten bus gana detaliai surašyta apie užrašų (popierinių ar skaitmeninių dienoraščių) naudą. Tad tinklaraščio rašymas man yra dar ir naudingas dalykas. Jeigu trumpai – tai tobulėjimas, eksperimentai ir kiti įdomūs dalykai.

Antras punktas – nauda kitiems. Kelis metus iš eilės pastebiu tokį reiškinį, kad daug žmonių, kurie su manimi bendrauja, pradeda daryti tą patį ką darau aš. Pradeda rašyti užrašų knygas ir dienoraščius, skaityti tai ką skaitau aš. Yra žmonių kurie net kalbėjimo manieras ir įpročius perėmė iš manęs. Tas nėra blogai ir aš nesu prieš tokius dalykus. Jeigu žmonės aktyviai domisi, bendrauja ir klausinėja – aš jiems visada atsakau. Esu daug kam pataręs ir man už tai padėkojo. Kas svarbiausia – padėkojo ne iš karto, o praėjus laikui. Reiškia tai ką aš patariau – suveikė. Tad jeigu mano informacija yra naudinga ir žmonėms patinka mano požiūris į gyvenimą – yra verta tęsti toliau. Tik gal jau kitu formatu…

Kaip viskas veikia?

Viskas kas sudėtinga yra paprasta ir viskas kas paprasta yra sudėtinga…

Kai galvojau apie puslapio konstrukciją – viskas atrodė labai sudėtinga. Rezultate gavosi viskas atvirkščiai. Realybė.lt tinklalapis – tai užrašų (straipsnių) puslapis, kurio įrašai yra suskirstyti pagal tam tikras kategorijas. Pagrindiniame puslapyje – savotiška naujienų juosta iš paskutinių straipsnių. Įrašų kategorijose – straipsniai atskiromis (konkrečiomis) temomis. Taip pat, meniu juostoje – keli vidiniai puslapiai su pagrindinę tinklalapio informacija.

Tinklaraštyje pasistengsiu išlaikyti straipsnių publikavimo „ritmą“. Tai reiškia, kad bus ką skaityti. Įrašai bus publikuojami reguliariai. Apie naujus įrašus (nuorodas į tekstus) skelbsiu socialiniuose tinkluose.

Toliau – skaitome užrašus, išreiškiame savo nuomonę ir jeigu patiko – pasidaliname. Visi kas turės konkrečių klausimų – tam tikrais atvejais, galėsiu bendrauti asmeniškai. Viskas labai paprasta.

Ir kas toliau?

Toliau – laikas parodys. Šitas straipsnis – pirmas šitame tinklaraštyje. Laikui bėgant – viskas keisis. Aplamai – gal viskas apsisuks aukštyn kojom. Gal net pakeisiu savo požiūrį į tam tikrus dalykus. Tad dabar aš tik pradedu kažką daryti ir kaip mėgstu sakyti – „Kai kažką darai, kažkas ir gaunasi“. Vėliau bus kitaip. Tikrai daug kas keisis ir gal net nukryps nuo pagrindinės idėjos. Aš tuo net įsitikinęs. Tad skaitykite mano užrašus, stebėkite jų datas ir dalinkitės savo nuomonėmis. Mokinkimės ir tobulėkime kartu.

Medžiaga: Andrej Galin. Nuotrauka: Paul Basel Pexels

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *