Informacijos panaudojimas

Informacijos panaudojimas ir autorinės teisės

Toliau naudojamos sąvokos „informacija“ apibūdinimas:
Informacija (medžiaga) – vaizdinė (foto arba video medžiaga), tekstinė (rašytinė informacija), garso įrašai.

Didžioji dalis šio tinklalapio informacijos priklauso savininkui – Andrej Galin. Taip pat šiame puslapyje yra naudojama informacija ir iš kitų šaltinių (interneto naujienų portalai, straipsnių tinklalapiai, tinklaraščiai ir pan.). Jeigu informacija (ar jos dalis) paimta iš kito šaltinio (nėra savininko nuosavybė) – informacijos (straipsnio) pabaigoje (apačioje) pažymimas originalus tos informacijos šaltinis. Informacijos šaltinis pažymimas kaip aktyvi nuoroda, kuri atsiveria naujame naršyklės puslapyje.

Jeigu šio tinklalapio straipsnis (ar kita informacija) – yra surinkta iš kelių (įvairių) šaltinių, apie tai informuojame įrašu „Medžiaga surinkta iš įvairių informacinių šaltinių“ (arba panašiu tekstu)

Jeigu šitame tinklalapyje www.realybe.lt suradote savo straipsnį arba kitokią informaciją (ar jos dalį) ir nepageidaujate, kad Jums priklausanti medžiaga būtų viešinama šiame tinklalapyje – praneškite mums ir mes ją pašalinsime. Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu arba telefonu, kuris yra nurodytas kontaktų puslapyje.

Realybe.lt informacijos platinimas

Toliau – Andrej Galin tinklalapio (www.realybe.lt arba www.realizmas.lt) informacijos platinimo sąlygos.

Kopijuoti ir platinti mūsų viešinamą turinį (straipsnius) galite tik nurodant tinklalapio nuorodą – www.realybe.lt

Nuoroda turi būti veikianti (aktyvi). Jeigu mūsų tinklalapyje viešinamas straipsnis priklauso kitam informaciniam šaltiniui – reikia nurodyti ir originalų informacinį šaltinį.

Vaizdinių medžiagų (nuotraukų) kopijavimas ir platinimas be oficialaus autoriaus leidimo yra draudžiamas.