Alkoholizmo gydimas

Alkoholizmo gydymas. Alkoholizmas – tai labiau psichosocialinė, o ne medicininė problema. Tad šita priklausomybė yra gydoma žodžiais. Problemos šaknys slepiasi labai gyliai – mūsų pasąmonėje. Tad gydymas nuo alkoholizmo pagal Andrej Galin „Realybės” metodą vyksta žodžiais. „Realybės“ metodas – tai blaivybės mokymai.

Efektyvus metodas atsisakyti alkoholio vartojimo. Gaukite konsultacija telefonu: +370 61 777 597. Kita kontaktinė informacija – puslapyje „Kontaktai“. Informacija apie metodo autorių – puslapyje „Apie autorių“. Informacija apie projektą – puslapyje „Apie projektą“.

Metode yra labai stipri informacinė dalis kuri leidžia žmogui suprasti kas su juo atsitiko. Daug kalbama apie tai, kaip veikia priklausomybė ir kodėl mus taip stipriai traukia alkoholis (ir kitos narkotinės medžiagos). Metodo programoje yra numatyti blokai ir apsaugos mechanizmai kurie padės apsisaugoti nuo atkryčio. Metodo pagrindas – stiprus įrankis (rašymas), kuris leidžia palaipsniui keisti savo pasąmonę. Taip pat numatyta ir adaptacinė dalis. Ji yra skirta tam, kad žmogus galėtų lengvai grįžti į normalų gyvenimą.

Alkoholizmo gydimas

„Realybės” metodas – tai įrankis

Žmogus, kuris nori sąmoningai atsisakyti alkoholio vartojimo, gauna „Realybės” metodą, kaip savotišką įrankį. Toliau jam pačiam reikės dirbti su savimi naudojant įgautą įrankį. Dirbantis pagal „Realybės” metodą gauna palaikymą ir atsakymus į visus klausimus, kurie formuojasi pakeliui. Su laiku pradeda visiškai keistis žmogaus mąstymas. „Realybė“ (realybė.lt) – tai ne tik pagalbos metodas. Tai labai didelis pagalbos projektas kuriame yra uždara grupė, sekmadieninės gyvos transliacijos socialiniame tinkle, didelis kiekis video medžiagų ir daug kitų gerų dalykų. Didžioji dalis projekto – yra visiškai nemokama. Tam, kad sužinoti daugiau apie patį projektą – pereikite į puslapį „Apie projektą“.

Metode nėra naudojami medikamentai. Tai nėra kodavimas arba hipnoterapija. Alkoholizmo gydymas vyksta suteikiant informacija. Žmogus mokinasi būti blaivus.

Efektyvus metodas kuriam reikia laiko

Tikriausiai visiems yra žinomas neįmanomas trikampis „greitai, kokybiškai ir pigiai”. Tad jeigu Jums kažkur žada kokybišką rezultatą, greitai ir už nedidelę pinigų sumą – čia jau tikrai verta susimąstyti. Dažniausiai tai yra tiesiog verslas. Alkoholizmo problema neišsisprendžia greitai. Tam reikia nemažai laiko. „Realybės” metodas – tai gana sudėtinga sistema, kuri žingsnis po žingsnio išdėstoma per mažiausiai penkis susitikimus. Medžiaga dėstoma labai paprastai, be sudėtingos terminologijos.

Programos (metodo) eiga

  • Susitikimas 1. Kas yra alkoholis? Kas su manimi atsitiko?
  • Susitikimas 2. Blokai ir apsaugos mechanizmai.
  • Susitikimas 3. Pagrindinė dalis. Dienoraščiai. Darbas su pasąmone.
  • Susitikimas 4. Grįžimas į realybę. Kaip gyventi toliau? Ko laukti?
  • Susitikimas 5. Menas gyventi tikrame pasaulyje.

Po 5 susitikimų žmogus pradeda dirbti savarankiškai. Dirbant jis gauna palaikymą ir atsakymus į visus klausimus.

Kodėl būtent darbas su pasąmone?

Pasąmonė visada sergsti ir saugo tai, kas yra įgyta ir įsisavinta, nesvarbu, ar tai automatizuotas įgūdis, gebėjimas, ar kokia nors nuostata, pamatinis požiūris, norma.

Pasąmonės konservatyvumas yra vienas pagrindinių jos bruožų. Būtent pasąmonės dėka visa, kas yra individualiai įsisavinta, įgyta, gali įgauti imperatyvumo, griežtumo ir kategoriškumo savybių, kas būdinga nesąlyginiams refleksams. Tokios savybės gali paaiškinti ir tai, kad tam tikri gyvenimo momentai, kurie buvo kažkada (pavyzdžiui vaikystėje) suvokti nesąmoningai, gali traumuoti, veikdami inertiškai (be jokių sąmonės ar valios pastangų), nors jie buvo įsisavinti dar toli iki sąmoningo jų supratimo.

Automatizuoti alkoholį vartojančio žmogaus veiksmai

Pasąmonė veikia nepastebimai. Ji pasireiškia ne tik sapnuose (įvairiais vaizdiniais), bet ir kiekvieną būdravimo arba transo akimirką. Žmogaus sąmonę ji veikia nuolat, ypač visus iracionalius reiškinius bei įvykius, taip pat jausmus bei emocijas.

Pasąmonė nuolat „atakuoja“ žmogaus sąmonę, pateikdama vaizdinius, mintis, pasiūlydama elgesio variantus, aktyviai veikdama įsisavinant naujus dalykus (juos atmesdama arba priimdama). Pasąmonėje glūdi įsitikinimai, sąlyginiai refleksai, veiksmai, kurie atliekami apie tai negalvojant, „iš inercijos“. Tuo galima paaiškinti, kodėl dauguma žmonių veikia vadovaudamiesi tam tikromis normomis, vertybėmis. Alkoholizmo gydymas – tai žmogaus pasąmoninės programos keitimas.

Alkoholizmo problema – auklėjimo problema

Pasąmonėje, ypač vaiko, greitai įsitvirtina tam tikri elgesio modeliai, principai, stereotipai, kurie po to nesąmoningai veikia tolesnę asmenybės raidą bei veiklą. Įteigti (sąmoningai, racionaliai arba iracionaliai) dalykai tampa žmogaus savasties dalimi, kuri kartais gali veikti netgi prieš žmogaus valią ar norus, esant vidiniam (sąmoningam) pasipriešinimui.

Norint, kad tam tikri postulatai ar tiesos asmens būtų priimamos kaip aksiomos, tam būtinas nuolatinis jų kartojimas ir jų pripažinimas laisva valia, juos siekiant integruoti į jau esamą individualių įsitikinimų sistemą…

Kontaktinis telefonas: +370 61 777 597
Kita kontaktinė informacija – pereikite į puslapį „Kontaktai“.