Realybė.lt – VLOG’as

Norėčiau pristatyti Jums savo naują projektą. Tai yra Realybė.lt – VLOG’as (video tinklaraštis). Labai mėgstu vadinti tai „mintys garsiai“. Kai turiu kelias minutes laisvesnio laiko – įjungiu kamerą ir pasakoju tai apie ką galvoju. Dar vienas geras būdas gaudyti mintis. Įprastai tą darau užrašų knygų pagalba, bet mes gyvename pilnavertį „vartotojų“ gyvenimą ir vaizdo įrašus tiesiog yra patogiau „vartoti“. Kitaip sakant – mano rankraščiai (užrašų knygos) yra skirti man, o video medžiagos – visiems.

Aš visada rašiau straipsnius. Labai mėgstu tekstus. Tiesiog dievinu rašyti ranka. Kodėl aš nusprendžiau filmuoti VLOGą? Su kokiomis problemomis susidūriau ir ką planuoju daryti toliau. Trumpa video medžiaga apie viską tai ir kitus dalykus. Kitaip sakant – mintys garsiai. Čia pat noriu pasakyti, kad tekstinis BLOGas tikrai liks ir niekur nedings. Neplanuoju visiškai atsisakyti straipsnių. Tai yra nemirtinga klasika…

Jeigu turite klausimų – susisiekite su manimi elektroniniu paštu: info@realybe.lt. Daugiau video medžiagų „Youtube“ kanale „Realybė“.

Tekstinė medžiaga, nuotraukos ir video medžiaga: Andrej Galin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *